bu bir bilgidir×
Gizlilik İlkelerimiz

akasa.com.tr olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. akasa.com.tr üyelerinin sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

  • Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • akasa.com.tr'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, akasa.com.tr sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, akasa.com.tr dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dâhilinde akasa.com.tr'a bildirebilirsiniz. akasa.com.tr'a vermek istemediğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.