Siz şimdiki anı onurlandırır onurlandırmaz, tüm mutsuzluk ve mücadele ortadan kalkar ve yaşam sevinç ve huzurla akmaya başlar.
Şimdiki-anın farkındalığıyla davrandığınızda, yaptığınız her şey -en basit eylem bile- bir nitelik, özen ve sevgi duygusuyla dolu hale gelir.

Eckhart Tolle - Şimdinin Gücü
ALINTININ YER ALDIĞI KİTABI İNCELE
Yaşamın yasasını bir kez anladık mı herşey bilince bağlı bir düzende gelişir ve iyiliğimiz için başkalarıyla yarışmak zorunda kalmayız. İyiliğimiz başkalarına bağlı değildir. Yasayı kullanmamıza bağlıdır.

Jack Ensign Addington - 100% Düşünce Gücü
ALINTININ YER ALDIĞI KİTABI İNCELE
Bu bir bilgidir×
YENİ ÇIKANLAR
Atılım

Atılım

"Hayat size daima ihtiyacınız olan şeyi verir ve şu anda o zor zamanlarda bir rehber olarak kullanmanız için size bu kitabı vermiştir. Bu eser, Steve Taylor’un apaçık ve gerçekçi bir biçimde ve ustaca ifade ettiği çok değerli bir bilgeliği içermektedir."
- Eckhart Tolle

(Bu kitap, Eckhart Tolle’ün özellikle tavsiye ettiği, onun insanın yaşamını değiştiren eserleri kapsayan seçkisi içinde yer almaktadır.)


"Aydınlanmanın ne olduğunu doğru olarak anlamanın zamanı gelmiştir. Bu önemli eser uzun zamandır gizemini koruyan aydınlanma halinin tam ve derin bir tasvirini sunmaktadır."
- Dr. Robert K. C. Forman, Mistisizm, Zihin, Bilinç adlı kitabın yazarı
"Bu kitap, Steve Taylor’un -açık ve kolay anlaşılır yazımı okurlarda hayranlığa ve bilgeliğe yol açacak- büyük bir spiritüel yazar ve öğretmen olduğunu ortaya koyuyor."
- Stanley Krippner, PhD, Saybrook Üniversitesi Psikoloji Profesörü
"Spiritüel geleneklerin içinde ve dışında uyanışı son derece ayrıntılı biçimde aydınlığa kavuşturan ve bu tehlikeli zamanlarda umut sunan bu eseri okumak insana büyük bir zevk veriyor."
- Claudio Naranjo, PhD, Uygarlığı İyileştirmek adlı kitabın yazarı
"Bu eser, çağdaş araştırmanın ve ebedi bilgeliğin -spiritüel uyanışın gizemli sürecini daha kavranılabilir hale getiren- harika bir sentezi."
- Peter Russell, Bilimden Tanrı’ya adlı kitabın yazarı

"Bu kitap hem içgörü dolu hem çok ilham verici. Steve Taylor’un uyanıklık hallerini derin anlayışı kitap boyunca ışık yayıyor ve onun insanlığı bekleyen evrimsel bir atılım önermesiyle doruğa ulaşıyor. Taylor bu büyüleyici olgunun derin bir anlayışını etkili bir biçimde aktardığından, Atılım uyanmakla ilgilenen herkes için kaçırılmaması gereken bir kitap."
- Dr. Penny Satori, Ölümden-Dönme Deneyimlerinin Bilgeliği adlı kitabın yazarı

Devamını Oku
EN ÇOK OKUNANLAR
EN SON YAYINLANANLAR
AKAŞA ONLINE
Ödeme ve Güvenlik
ÖDEME VE GÜVENLİK

Akaşa web sitesinde alışveriş yapmak son derece güvenlidir. Tüm bilgileriniz 256 bit şifreleme sistemi ile korunur. Daha fazla ayrıntı

Teslimat
TESLİMAT

Yurtiçi siparişleriniz en geç 3 gün içinde adresinize ulaştırıyoruz. Daha fazla ayrıntıYenilikleri ve Akaşa Yayınları ile ilgili gelişmeleri takip etmek için e-bültene üye olabilirsiniz!