Ramtha - Eşruhlar

Ramtha - Eşruhlar

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Ramtha
  • Sayfa Sayısı: 144
  • Fiyat: 60.00 TL(%25 İndirimli)

80.00 TL 60.00 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

Başlangıçta hepiniz eşruhunuzla birlikte yaratıldınız. Eşruhunuz sizin öteki yarınızdır. Herkesin bir eşruhu vardır. Siz ve eşruhunuz sonsuza dek birbirinize bağlısınız. Aslında ikiniz, olağanüstü bir yolculuğa çıkmış tek bir tanrısınız. Hem kadın hem de erkek olarak bedenlenmiş tek bir tanrı... İkiniz daima bu tekliği, bu bütünlüğü ne kadın ne de erkek olmayan ama her ikisi de olan bu bütünlüğü temsil edersiniz. On milyon yıldan beri de bu alemi birlikte deneyimliyorsunuz.

Madde alemini deneyimlemek ve insan ırkını meydana getirmek üzere birlikte yaratılan eşruhlar, dini dogmaların oluşturduğu toplumsal bilincin kadını alçaltması ve cinsel olarak aşağılaması sonucu birbirlerinden ayrıldılar. Onların yeniden bir araya gelmelerini tek bir güç sağlayabilir..."

Ramtha engin bir bilgeliğe ve sevgiye sahip olağanüstü bir zekadır. Mesajını insanlığa sunabilmek için JZ Knight isimli Amerikalı bir kadını "kanal" olarak kullanmaktadır. JZ Knight'ın bedenini kullanarak 1978'den beri ABD'nin her yanında yüzlerce toplantı düzenlemiş, bu toplantılarda binlerce insanı derinden sarsan olağanüstü bilgiler vermiştir. Elinizdeki kitap, bu toplantıların metinlerinden oluşmaktadır. Bu kitapta Ramtha ilk kez dünyaya "EŞRUHLAR"ın müthiş gizemini açıklamaktadır.