Ruhun Pusulası

Ruhun Pusulası

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Lynn A. Robinson
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Fiyat: 21.75 TL(%25 İndirimli)

29.00 TL 21.75 TL
 

%25 indirim
Baskısı Tükendi
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

"Eğer, daima en yüksek hayrınızı gözeten bilge yanınızla bağlantınızı güçlendirmeye hazırsanız, Ruhun Pusulası'nın sunduğu pratik yolu izlemelisiniz. Bu kitap dünyayla paylaşmaya geldiğimiz özgün yeteneklerimizi onurlandıran bir yaşamı nasıl sürdürebileceğimizi gösteriyor."

-Cheryl Richardson, Stand Up for Your Life adlı kitabın yazarı

"Ruhun Pusulası, hepimizin içinde bulunan evrensel bilgelikten nasıl yararlanacağımızı gösteriyor. Çok güzel yazılmış, mesajını etkili biçimde ifade eden, mutlu ve başarılı bir hayat yaşamak için gereken araçları sağlayan bu harika kitabı yürekten öneririm."

-Lama Surya Das, awakening the Buddha Within adlı kitabın yazarı

"Lynn Robinson, sezgiye dayalı yaşamanın nasıl iyi yaşamanın zevkli ve pratik bir anlamdaşı olduğunu gösteriyor. Ruhun Pusulası'nı yeni, uygulanabilir ve hemen atılabilecek çok yararlı adımlarla dolu buldum."

-Victoria Moran, Creating a Charmed Life adlı kitabın yazarı

"Bu kitabı ve sunduğu berrak, sevinç verici bilgeliği çok sevdim. Eğer hayallerinizdeki yaşamaı yaşamak istiyorsanız, işte rehberiniz! Lynn Robinson, ustaca bir anltımla çok yararlı bir rehberlik sunuyor. Bu kitabı anında ilham almak için e altında bulundurun."

-Mimi Doe, Busy but Balanced adlı kitabın yazarı

Lynn Robinson Ruhun Pusulası'nda sizi sevinçli ve amaçlı bir yaşamı keşfetme yolculuğuna çıkarıyor. Elli iki bölümün her biri uygulanabilir, gerçekçi ve son derece yararlı derslerle dolu; bu dersler ruhsal, kişisel ve maddi yaşamınızda olumlu değişiklikler yaratmak için atabileceğiniz küçük adımları da gösteriyor. Robinson şöyle diyor: "Sezgi, bize yol gösteren bir rehberlik kaynağıdır; ruhun hepimizin kullanabileceği bir pusulasıdır; kendi dünyamızı canlandıran ve yaşamımızı yönlendirecek bilgelik sağlayan görünmez bir zekâdır. Onun rehberliğini izlediğimizde, mutlaka başarı, mutluluk, huzur ve sevince giden yolu keşfederiz.