Feng Shui ile Yaşamını Yeniden Yarat

Feng Shui ile Yaşamını Yeniden Yarat

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Yaron Zafran Ph. D.
  • Sayfa Sayısı: 152
  • Fiyat: 64.50 TL(%25 İndirimli)

86.00 TL 64.50 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

Bu kitapta dünyaca ünlü bir Feng Shui otoritesi deneylere dayanan alan çalışmasının tüm sonuçlarını en pratik biçimde açıklıyor.

Bir eve ilk kez girdiğinizde duyduğunuz o hissi biliyor musunuz? Bazı evlerde kendimizi hemen rahat hissederiz, diğerlerinde ise kapıdan adım attığımız anda tüm varlığımız “Buradan hemen çıkmak istiyorum!” diye haykırır. Ve her iki tepki de ille de orada oturanların iç tasarıma ya da estetiğe yaptıkları yatırım düzeyiyle ilgili değildir. Çok basit bir ev sıcaklık ve rahatlık “titreşimleri” yayabilirken, çok görkemli bir ev bizi aşırı derecede rahatsız edebilir. Eğer bu fenomene aşinaysanız, o zaman Feng Shui’nin ne olduğunu zaten biliyorsunuz demektir.

Feng Shui, hayatın sağlık, kariyer, aşk, aile ilişkileri, kişisel gelişim ve para gibi her alanını iyileştirmekteki etkililiğinden ötürü birkaç bin yıldır doğuda uygulanmakta olan kadim bir sanattır. "Bütünsel İç Mekân Tasarımı" olarak da bilinen Feng Shui bugün batıda da ün ve saygın bir yer kazanmıştır.

Bu kitapta, Feng Shui konusunda dünyaca ünlü bir otorite olan Dr. Yaron Zafran uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimini okurla paylaşmakta, bu kadim sanatı günümüzün gereksinimlerine nasıl uygulayabileceğimizi açık bir biçimde anlatmakta ve bu sanatın gizli tutulan bazı sırlarını açıklamaktadır.

Bu, tüm Feng Shui kitapları içinde, çeşitli Feng Shui prensiplerini ve onların hayatımızdaki olası sonuçlarını metotlu bir biçimde birleştiren ilk kitaptır. Bu kitaptaki önerilerin tümü Dr. Zafran'ın devam eden bir alan çalışması sırasında öğrencileriyle birlikte edindiği deneyim birikimine ve kendisinin geliştirdiği "Chi Enerjisini Yönlendirmenin Estetik Modeli"ne dayanmaktadır. Bu kitap ayrıca Feng Shui'yi kişinin gereksinimleri açısından sunan açık, kolayca anlaşılabilir ve pratik yaklaşımıyla Feng Shui literatüründe çığır açıcı bir kitap olarak da kabul edilmektedir. O karmaşık matematiksel formüller içeren bu kadim bilimi modern bir sanata dönüştürmekte, bir yandan binlerce yıldır kuşaktan kuşağa aktarılan geleneksel Feng Shui prensiplerine bağlı kalırken, bir yandan da çeşitli Feng Shui prensiplerini onları uygulayan kişiye sağlayabilecekleri yararlarla birleştirmektedir.

Yayınlandığı ülkede kısa bir sürede çok-satan bir kitap haline gelen ve aynı ilgiyi görmeye devam eden bu kitabı okurlarımızın Feng Shui'nin özünü gerçekten anlamalarına ve ondan en verimli biçimde yararlanmalarına yardımcı olma umuduyla sunuyoruz.


Dr. Yaron Zafran, İsrail Feng Shui Araştırmaları Fakültesi'nin yöneticisidir. Kendisi Feng Shui araştırmasında bir öncüdür ve bu sanatı uluslararası olarak öğretmektedir. Psikoloji eğitimine uygun olarak, Dr. Zafran'ın Feng Shui'ye yaklaşımı bu sanatı kişinin psikolojik gereksinimlerine ve kişisel tarzına uygun olarak uygulamanın önemini vurgular.