Omni - Yaradılışın Dört Prensibi

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: John L. Payne
  • Sayfa Sayısı: 256
  • Fiyat: 131.25 TL(%25 İndirimli)

175.00 TL 131.25 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

Yüksek bilinçli varlıklardan oluşan Omni grubu, bu kitapta, insanlığın gelişimine büyük bir katkıda bulunabilecek bilgelik dolu bir öğreti sunmaktadır. Omni, öncelikle Yaradılışın Dört Prensibi'ni ve Evrensel Yasaları açıklamakta ve onları günlük yaşamımızda uygulayıp, istediğimiz realiteyi yaratmanın yollarını anlaşılır ve etkileyici bir dille anlatmaktadır. Gerçekten de, kitabı okuduktan sonra, evrensel yasaları mutluluk, sevgi, bolluk, sağlık ve yaratıcılık dolu bir yaşam yaratmak ve ruhen gelişmek için nasıl kullanabileceğimiz tüm açıklığıyla gözler önüne serilmektedir.

Omni, bu aydınlatıcı gerçeklerin yanı sıra, Tanrı, ruhsal tekamül, ruhgrupları, tekrardoğuş, din, karma, hayatın amacı, mutluluğun dört anahtarı, insanlığın geçmişi ve geleceği, Yeni Dünya, dünya-dışı ve dünyalı ırklar, ruhsal rehberlik, yükseliş, sevgi, eşruhlar, ölüın, hastalıkların nedeni, yaşlanma sürecinin nasıl durdurulabileceği, bolluk, cinsellik, meditasyonun gerçek amacı ve daha birçok konu hakkında sorulan tüm soruları hem yüksek bir perspektiften, hem de konunun özüne inerek yanıtlamaktadır.

"Omni bu kitapta sevgi ve bilgelik dolu bir rehberlik sunuyor. O, evrenin doğasını ve bizim onunla ilişkimizi açıklıyoı: Bu büyük bir ilgiyle okunan. kendimiz ve yaşadığımız dünya hakkında çok şey anlamamızı sağlayan bir kitap. "

-Sanaya Roman, Ruhsal Büyüme adlı kitabın yazarı