İndigo Çocuklar

İndigo Çocuklar

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Lee Carroll & Jan Tober
  • Sayfa Sayısı: 304
  • Fiyat: 111.00 TL(%25 İndirimli)

148.00 TL 111.00 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

İndigo Çocuklar, dünyaya -dünyayı değiştirmek üzere- yeni bir bilinç ve enerjiyle gelen bilge varlıklardır. Onlar şu sırada çocuk ya da genç yaşta bulunmaktadırlar. Bu çocuklar çevreleri tarafından anlaşılmamakta, onlara çoğunlukla Uyumsuzluk, Dikkat Eksikliği ya da Hiperaktiflik tanıları konulmakta, ve bu üstün zekâlı ve yetenekli çocuklar sonuçta ilaçlarla uyuşturulup harcanmaktadırlar. Oysa onların dengeli, uyumlu ve mutlu bireyler olarak yetişip tüm insanlık için son derece önemli olan misyonlarını gerçekleştirebilmeleri için anababaları, öğretmenleri, doktorları ve tüm çevreleri tarafından anlaşılıp desteklenmeleri gerekmektedir. Bizler bu çocukları ve onların olağanüstü özelliklerini tanımalı, onlara sevgi ve saygıyla rehberlik yapmalıyız.
Yayınlandığı her ülkede olay yaratan ve en çok satan kitap listelerine giren bu son derece aydınlatıcı kitapta, ünlü yazarlar Lee Carroll ve Jan Tober, birçok uzmanın yardımıyla, İndigo fenomenini her yönden açıklamakta, ve bu konuda son derece önemli uygulama bilgileri, kaynaklar, eğitim sistemleri ve işe yaradığı kanıtlanmış alternatif ilaçlar ve tedaviler sunmaktalar.

Bu tüm ana-babaların, eğitimcilerin ve çocuk uzmanlarının mutlaka okumaları gereken bir kitaptır.

Jan Tober ve Lee Carroll dünyanın her yanında binlerce kişiye, insanın güçlenmesi ve muktedir hale gelmesi konusunda seminerler vermektedir.
Lee, bu konuda on dört kitap yazmıştır ve bu kitaplar birçok dile çevrilmiştir. Jan, kişisel-gelişim konusunda birçok makalenin, ses kasetinin ve CD'nin yazarıdır. Jan ve Lee, aydınlatıcı mesajlarını sunmak üzere üç kez Birleşmiş Milletler'e davet edilmişlerdir.