Atılım

Atılım

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Steve Taylor
  • Sayfa Sayısı: 360
  • Fiyat: 180.00 TL(%25 İndirimli)

240.00 TL 180.00 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

"Hayat size daima ihtiyacınız olan şeyi verir ve şu anda o zor zamanlarda bir rehber olarak kullanmanız için size bu kitabı vermiştir. Bu eser, Steve Taylor’un apaçık ve gerçekçi bir biçimde ve ustaca ifade ettiği çok değerli bir bilgeliği içermektedir."
- Eckhart Tolle

(Bu kitap, Eckhart Tolle’ün özellikle tavsiye ettiği, onun insanın yaşamını değiştiren eserleri kapsayan seçkisi içinde yer almaktadır.)


"Aydınlanmanın ne olduğunu doğru olarak anlamanın zamanı gelmiştir. Bu önemli eser uzun zamandır gizemini koruyan aydınlanma halinin tam ve derin bir tasvirini sunmaktadır."
- Dr. Robert K. C. Forman, Mistisizm, Zihin, Bilinç adlı kitabın yazarı
"Bu kitap, Steve Taylor’un -açık ve kolay anlaşılır yazımı okurlarda hayranlığa ve bilgeliğe yol açacak- büyük bir spiritüel yazar ve öğretmen olduğunu ortaya koyuyor."
- Stanley Krippner, PhD, Saybrook Üniversitesi Psikoloji Profesörü
"Spiritüel geleneklerin içinde ve dışında uyanışı son derece ayrıntılı biçimde aydınlığa kavuşturan ve bu tehlikeli zamanlarda umut sunan bu eseri okumak insana büyük bir zevk veriyor."
- Claudio Naranjo, PhD, Uygarlığı İyileştirmek adlı kitabın yazarı
"Bu eser, çağdaş araştırmanın ve ebedi bilgeliğin -spiritüel uyanışın gizemli sürecini daha kavranılabilir hale getiren- harika bir sentezi."
- Peter Russell, Bilimden Tanrı’ya adlı kitabın yazarı

"Bu kitap hem içgörü dolu hem çok ilham verici. Steve Taylor’un uyanıklık hallerini derin anlayışı kitap boyunca ışık yayıyor ve onun insanlığı bekleyen evrimsel bir atılım önermesiyle doruğa ulaşıyor. Taylor bu büyüleyici olgunun derin bir anlayışını etkili bir biçimde aktardığından, Atılım uyanmakla ilgilenen herkes için kaçırılmaması gereken bir kitap."
- Dr. Penny Satori, Ölümden-Dönme Deneyimlerinin Bilgeliği adlı kitabın yazarı