Şimdi'nin Gücü Günlüğü

Şimdi'nin Gücü Günlüğü

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Eckhart Tolle
  • Sayfa Sayısı: 144
  • Fiyat: 112.50 TL(%25 İndirimli)

150.00 TL 112.50 TL
 

%25 indirim
SEPETE EKLE
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

Bu günlük, Şimdi’nin Gücü’nden bazı içgörü dolu ve yaşam değiştirici alıntılar üzerinde düşünmeniz ve sonra bu sayfalara kendi düşüncelerinizi yazmanız için harika bir yol sunmaktadır.

“Ben insan bilincinin çok derin bir değişim ve dönüşümünden söz ediyorum. Bu hemen şimdi gerçekleştirebileceğiniz bir olasılıktır”

“Bir simyacı haline gelin. Adi metali altına, ıstırabı bilince, felâketi aydınlanmaya dönüştürün.”

“Bu günlük, yüksek nitelikli bir Şimdi’nin Gücü gereci. Her sayfa sanatsal bir biçimde oluşturulmuş ve okuru Şimdi’ye girip ortaya çıkan şeyi yazmaya yönlendiren alıntılar sunuyor. Bu kitabı kuvvetle tavsiye ederim.”

“Bu günlüğe onun ilham ettiği kendi düşüncelerimi yazmak çok hoşuma gidiyor. Bu, kendini arayan ve Şimdi’de kalmaya çalışan herkes için mükemmel bir rehber.”

“Bu kitaptaki alıntılar ve resimler beni zihnen ve ruhen rahatlatıyor ve olağanüstü bir ilham veriyor.” “Bu beni zihin faaliyetimin dışına çıkaran ve birçok kişiye hediye ettiğim ilham verici bir kitap.”

“Bu günlüğü çok sevdim. Resimler olağanüstü güzel ve sözler de Şimdi’nin Gücü’nün derinden hissedilen gerçeğini yansıtıyor.”

“Bu kitabı başucumda tutup her gün okuyorum. O bize yaşadığımız anda mevcut olmayı, Şimdi’de yaşamayı harika bir biçimde hatırlatıyor.”
“Bu günlük, Şimdi’nin Gücü’nün anahtar noktalarını etkili bir biçimde vurguluyor.”